Kaş Tasarımı

Kaş Tasarımı2019-06-20T11:45:55+03:00

3D KAŞ TASARIMI

3D KAŞ TASARIMI NEDİR?
3D Kaş Tasarımı uygulaması kesinlikle bir uzmana yaptırılmalıdır. Tasarım burada büyük önem arz eder. Yüz yapınıza en uygun kaş tasarımını anatomik olarak gerçekleştirmek oldukça önemlidir. Detaylı bir ön görüşme sürecinin ardından kaş tasarımı netleşir. Bu yüzden ön görüşmede vereceğiniz yanıtlar ne kadar açık ve anlaşılabilir olursa bize o kadar yardımcı olmuş olursunuz.
3D Kaş Tasarımı uygulamalarında kaşlardaki fazlalıklar düzeltilir ya da seyrek veya eksik bölgeler doldurulurak daha güzel bir görünüme kavuşmanız sağlanır.Kaşlar insan yüzündeki en belirgin yerlerden birisidir. Bu yüzden kaşlarınızdaki fazlalıklar veya eksiklikler dış görünümünüzü olumsuz etkileyeceği gibi öz güveninizi ve moralinizi de etkileyebilir. 3D Kaş Tasarımı uygulaması sayesinde kaşınızdaki fazlalıklar etkilenerek tekrar çıkmaları engellenir.
Dökülmüş ya da eksik olan kaşlara ise “Mikropigmentasyon” yöntemi uygulanır. Bu yöntem kaş bölgesinde kalıcı olarak dolgun ve güzel bir görünüm elde edilmesini sağlar. Bu yöntemde kaşın orijinal rengi kullanılır ve doğallığı yakalamanız sağlanır.

3D KAŞ TASARIMI UYGULAMASI NE KADAR SÜRER?
Tasarım ve uygulama aşaması toplam 3-4 saat sürmektedir. 2 ya da 3 seansta ,ki bu yaklaşık olarak 1 aya karşılık gelir, 3D Kaş Tasarımı uygulaması tamamen bitmiş olur.

3D KAŞ TASARIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
En başta da belirttiğimiz gibi, mutlaka bir uzmana yaptırmanız gereken bu işlem doğru ellerde ve doğru cihazlarla yapılırsa sizi çok mutlu edecektir. Jineste, işinde uzman ve deneyimli doktorlarıyla size bu hizmeti en iyi şekilde sağlayabilir.
Daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.