AmpliTrain

AmpliTrain2018-07-18T20:08:31+03:00

AMPLITRAIN

AmpliTrain Nedir?
Amplitrain, vücunuzun çeşitli yerlerine bağlanan iletkenler yardımıyla Kaslarınıza elektrik sinyalleri göndererek kaslarınızın çalışmasını sağlar.
Eklem hastalıklarının temel sebebi kas rahatsızlıkları ya da aşırı kas kullanımıdır. AmpliTrain cihazı sayesinde kaslarınıza ve eklemlerinize yük binmeden kaslarınızı çalıştırmış olursunuz. Bu sayede spor yapması gereken ancak yapamayan herkes AmpliTrain kullanarak kaslarının kaybettiği gücü geri kazanmasını sağlayabilir.
AmpliTrain EMA programı sayesinde düzenli ve anlamlı yapılan sporlarda dahi kullanamadığınız kaslarınızı çalıştırmış olursunuz. Yurt dışında yapıla çalışmalarda boyun, sırt ve bel ağrılarını 1 seansta %47 ile %63 arasında bir oranda azalma sağlayan AmpliTrain’in, 4 seans sonunda ağrıları %100’e yakın oranda azalttığı gözlemlenmiştir. Yapılan çalışmalar sonucunda EMA sisteminin idrar kaçırma problemlerini ve sırt ağrılarını neredeyse tamamen ortadan kaldırdığı gözlemlenmiştir. Tüm bunların yanında AmpliTrain vücut şekillendirmede ve duruş bozukluklarının düzeltilmesinde de oldukça etkilidir.