Cilt Bakımı

Cilt Bakımı2018-07-18T20:04:22+03:00

CİLT BAKIMI

Sağlığımızın korunması, geliştirilmesi ve sürdürülmesi için beslenmemize mutlaka dikkat etmeliyiz. Maalesef pek çok insan günlük yaşantısının koşuşturması içerisinde beslenmesine dikkat etmiyor ve çoğu zaman öğünlerini geçiştiriyor. Oysa ki sağlıklı ve bilinçli beslenmek hem vücudunuzun yağ ve kas oranını dengeler hem de bu sayede sizin daha genç, dinamik, sağlıklı ve kaliteli bir yaşamınız olmasını sağlar.
Sadece kilo problemi olan insanların değil herkesin beslenmesine dikkat etmesi gerekir! Sağlıklı beslenmek ileride karşılaşma ihtimaliniz olan hastalıklara hiç yakalanmamanızı sağlayabilir. Bu sebeple bir uzman diyetisyen yardımıyla beslenme programınızı düzenleyebilir, daha kaliteli bir yaşama ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Bunun yanında kilo probleminiz varsa bu problemin pek çok rahatsızlığa kapı açtığını unutmayın. Sağlıklı bir şekilde ve daha efektif yöntemlerle fazla kilolarınızdan kurtulmak için mutlaka bir uzmandan destek almalısınız. Jineste, uzman diyetisyen doktor kadrosuyla sizlere her türlü fiziksel imkanı sağlayabilmektedir.

Süreç boyunca gerekli olan beslenme ve spor programlarını doktorunuzla birlikte düzenleyebilirsiniz. Ayrıca yeni teknolojinin ürünü olan elektrikle spor imkanı sunan amplitrain cihazlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Sorularınız ve randevu için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.