Karbon Peeling

Karbon Peeling2018-07-18T19:39:30+03:00

KARBON PEELING

Karbon Peeling İşlemi Nedir?
Karbon peeling işlemi ciltteki sivilce ve lekelerden dolayı oluşan kötü görünümü ortadan kaldırıp yüzün genç ve canlı görünmesini sağlayan bir işlemdir.
Uygulama sayesinde cildin daha parlak ve genç görünmesi sağlanır. Ayrıca karbon peeling işlemi ciltteki açık renkli küçük tüylerin de ortadan kaldırılmasını sağlar.
Karbon peeling işlemi sırasında lazer kullanılır ve bu lazer uygulaması sırasında lazer karbon solüsyonu ile birlikte uygulanır. Uygulama başlamadan önce bahsedilen karbon solüsyonu cilde sürülür. Karbon peeling işlemi için sürülen bu solüsyon ciltte yaklaşık olarak 15-20 dakika kadar bekletilir. Bu sürede cildinizdeki gözenekler cilde sürülen solüsyonu emer. Uygulama sonrasında ciltte bir renk artışı olur.
Lazer ve karbon solüsyonu birlikte uygulanınca gözeneklere etki eden ısı ve ses artar, aynı zamanda lazer ile kaldırılan karbon cilde peeling yapar. Lazer cilt gözeneklerindeki kolajeni arttırdığından dolayı cilt kendisini yenileme işlemini hızlandırır. Böylelikle cilt lekeleri de yavaş yavaş ortadan kalkar.

Karbon Peeling İşlemi Kimlere Uygulanabilir?
Karbon peeling işlemi her cinsiyetten ve her yaştan insana uygulanabilir. Cildindeki lekelerden şikayetçi olan, sivilce ve yara izlerinden kurtulmak isteyen, cildinin gençleşmesini arzulayan, cildinde matlık sorunu yaşayan, cildindeki kırışıklıklardan şikayetçi olan, cilt sarkmalarından şikayetçi olan herkes karbon peeling işlemini yaptırabilir.

Karbon peeling işlemiyle ilgili daha fazla detay almak, soru sormak ve randevu almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişim bilgilerimizi iletişim sayfamızda bulabilirsiniz.