Yüz Gençleştirme

Yüz Gençleştirme2018-07-18T19:35:49+03:00

YÜZ GENÇLEŞTİRME

AMELİYATSIZ YÜZ GERME İŞLEMİ
Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Nedir? ”Ameliyatsız yüz germe yöntemleri birden fazla olmakla beraber düzenli uygulamalar sayesinde yüzdeki sarkma ve kırışıklıkları giderebilen yöntemlerdir”. Genişleyen anatomik bilgiler ve gelişen teknoloji sayesinde yüz gençleştirme işlemleri artık ameliyata yakın sonuçlar verebilmektedir. Bu sayede hem ameliyatın stresinden ve acısından kurtulup hem de iyileşme süreci derdini atlatmış olursunuz. Günlük sosyal hayatınıza ve iş hayatınıza anında geri dönebilirsiniz. Genel anestezi gerektirmediği için genel anesteziyle beraber gelen riskleri taşımaz. Yapılan işlemlerin ve yöntemlerin çoğusu derideki dokuları tetiklyerek yeniler ve bu sayede cilt deriniz de yenilenmiş olur.

AMELİYATSIZ YÜZ GERME İŞLEMLERİ NELERDİR?
Lazerlift ile Yüz Germe, Mikro Fokuslu Ultrason (Ultraskin) ile Yüz Germe, Fraksiyonel Radyofrekans (Scarlet, Altın İğne, Altın Frekans) ile Yüz Germe, İple Yüz Germe (İp Askı, Örümcek Ağı Estetiği), Dolgu ile Yüz Germe olmak üzere 5 farklı Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi bulunmaktadır.
Bu işlemlerin tamamı mutlaka bir uzmana yaptırılmalıdır. Merdiven altı klinikler sizin hem paranızı alacağı gibi hem de yüzünüze kalıcı zararlar verebilirler. Jineste uzman kadrosuyla bu işlemleri en deneyimli ellere yaptırmanıza olanak sağlar. İletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.